Poważny biznesman w Londynie nie nosi brązowych butów. Lubię Londyn. Nie wykluczam, że mógłbym tam mieszkać, ale póki co powstrzymuje mnie moja miłość do brązów 🙂

Nie widzę nic złego w tym, że wybieram się do pracy ubrany w brązy. O ile byłbym w stanie pożegnać się np. z brązowymi spodniami, które noszę na poniższych zdjęciach, to nie wyobrażam sobie rozstania z brązowymi butami i skórzanymi akcesoriami.

DSC_9447

Proponuję Wam dzisiaj zestaw, w którym znowu zdecydowałem się na połączenie kilku wzorów, takich jak pepita, mikrokratka, ornamenty geometryczne i motywy floralne. Wiem, trochę tego dużo. Jest też dla mnie jasne, że w mediach społecznościowych najlepiej niosą się zestawy proste oparte o granatowe i grafitowe/szare marynarki, gładkie koszule i krawaty z delikatną fakturą. Można na nich budować kapitał medialny, ale to takie przewidywalne… Czy popieracie koncepcję budowania własnego stylu raczej niż noszenia tego, co jest powszechnie lubiane?

DSC_9581

 

DSC_9459

DSC_9535

A oto jak prezentują się moje buty Loake po wspólnej renowacji w MS&S. Nie zawsze mam cierpliwość na to, żeby pokusić się o zrobienie na butach lustra, ale kiedy już znajdę ją w sobie, chodzę dumny jak paw 😀 Wpadnijcie na następne edycje renowacji!

DSC_9539

Nie zapomnijcie też o nowym projekcie Miler Menswear, czyli letnich chino wykonanych w obłędnej jakości. Więcej o tym, jak uszyte są spodnie, dowiecie się tutaj, a jeśli chcecie po prostu je kupić, kliknijcie tutaj. Macie pomysły na łączenie spodni w letnich kolorach z innymi ubraniami?

spodnie_baner_2500x1000-1024x410-2

Myślę, że warto także napisać kilka słów o nadchodzącej premierze teczek i folio marki Manufaktura Miler. W dzisiejszym wpisie prezentuję niemalże finalny prototyp teczki na komputer 15”. Rozpatruję cały czas możliwość wprowadzenia okuć z litego mosiądzu. Niestety musiałoby to dość znacznie wpłynąć na cenę teczek. Czy bylibyście gotowi zapłacić więcej za teczkę z okuciami z mosiądzu?

DSC_9398
DSC_9546

Oto jak prezentują się detale teczki. To skóra garbowana roślinnie, akurat w tym wypadku wykończona z dość mocnym połyskiem, szyta w naszym poznańskim zakładzie na ciężkich maszynach, które potrafią poradzić sobie nawet z kilkoma warstwami skóry. Teczka nie ma żadnych sztywników ani tektur, a jej podszewkę (której nie widać na zdjęciach), wykonano ze skóry świńskiej.

DSC_9571_1

Jak podoba się Wam koncepcja tak tradycyjnie wykonanej teczki?

DSC_9558

 

Pytania do czytelników zawarte w tekście

  1. Czy popieracie koncepcję budowania własnego stylu raczej niż noszenia tego co jest powszechnie lubiane?
  2. Macie pomysły na łączenie spodni w letnich kolorach z innymi ubraniami?
  3. Czy bylibyście gotowi zapłacić więcej za teczkę z okuciami z mosiądzu?
  4. Jak podoba się Wam koncepcja tak tradycyjnie wykonanej teczki?

Shop this look