Dzisiaj kolejna relacja z przymiarki damskiej marynarki bespoke Olgi. Od ostatniego wpisu wiele się zmieniło.

przymiarka11_21.10

Przede wszystkim klapy marynarki zostały już pokryte tkaniną i nadano im kształt. Pojawiły się także nakładane kieszenie, które oczywiście spasowano ze wzorem kraty korpusu marynarki.

przymiarka14_21.10

Na powyższym zdjęciu widać, że kształt wyłogów, a także krój dołu marynarki będą wymagać nieznacznej korekty, która będzie widoczna w następnym wpisie. Na tym etapie zajęliśmy się także detalami, których doprecyzowanie ma potężny wpływ na końcowy wygląd marynarki.  Postaraliśmy się, aby kozerka (miejsce łączenia kołnierza z klapami) wyglądała nowocześnie, ale nie była umieszczona zbyt wysoko jak w większości marynarek sklepowych.

przymiarka13_21.10

W marynarce pojawiła się także minikieszeń na monety i inne drobne przedmioty. Myślę, że mogę już zdradzić, że kiedy pokazywałem tę marynarkę jednej z naszych klientek podsunęła mi świetny pomysł wprowadzenia do marynarki skórzanych elementów. Minikieszonkę zaminiliśmy na identyczną tylko z koziej skóry. Na rękawach pojawiły się także łaty, ale o tym w ostatniej odsłonie marynarki już niedługo!

przymiarka12_21.10