Stali czytelnicy z pewnością pamiętają Igę, której garnitur opisywałem w jednym z poprzednich wpisów. Dzisiaj prezentujemy efekt końcowy.

Oto garnitur Igi sfotografowany w swoim naturalnym środowisku czyli u nas w sklepie 🙂 Garnitur ma dwa guziki, powyżej i poniżej talii, klapy frakowe i ramiona wypełnione poduszkami o średniej grubości. Myślę, że kolor granatowy doskonale spełnia się w środowisku zawodowym. Ubranie jest dostojne i pełne powagi, a co najważniejsze nie jest przesadnie krzykliwe.

pIGA_18.06

Alternatywną opcją jest noszenie spódniczki (z marynarką lub bez), która prezentuje się doskonale zarówno w zestawieniu ze szpilkami jak i obuwiem płaskim.

pIGA2_18.06

Pomimo, że garsonka Igi została uszyta w ramach dress code pracowników sklepu Miler Spirits & Style, może ona służyć jako normalne ubranie biznesowe, które może być inspiracją dla wielu kobiet, które z uwagi na wykonywany zawód potrzebują profesjonalnego wizerunku. Zobaczcie jak prezentuje się garnitur w środowisku wielkomiejskim.


pIGA4_18.06

pIGA5_18.06

pIGA6_18.06

 

A jeśli ktoś uważa, że garnitury są dla sztywniaków, to informuję, że wcale nie potrzeba wiele, aby nadać im energię, której ubrania casualowe nie będą w stanie dorównać 🙂

 

pIGA3_18.06