Główne

Nie wiecie nawet jak bardzo jestem dumny z faktu, że wszystkie klasyczne modele koszul, które nazywamy w firmie „All Time Classics” znalazły się w kolekcji MILER Menswear już w zeszłym roku! Idąc za ciosem, postanowiłem, że w tym sezonie przygotujemy coś całkowicie nowego! Mamy aż 10 nowym modeli koszul i w ciągu nadchodzącego miesiąca średnio co trzy dni będziemy prezentować nowy model koszuli. Uwierzcie, że niektóre tkaniny są naprawdę wyjątkowe 😀 Na pierwszy ogień – Bengal Stripe, czyli jeden z największy prążków koszulowych o grubości 3-5mm. Wzór ten przepięknie łączy się z ornamentami i prążkami innego kalibru tworząc połączenia, które niosą ze sobą powiew świeżości.

Bądźcie czujni!

MILER Bengal Stripe to pierwsza z 10 koszul, w najnowszej kolekcji Miler Menswear. Na łamach mojego bloga oraz na Facebooku cyklicznie będą pojawiały się sesje zdjęciowe prezentujące ten projekt. Prezentowana dzisiaj koszula jest w swojej prostocie niesamowicie uniwersalnym wyborem. Z powodzeniem można łączyć ją z garniturem na spotkaniach biznesowych, ale z drugiej strony sprawdzi się równie dobrze podczas weekendowego wyjazdu z przyjaciółmi nad jezioro – zapraszam do obejrzenia galerii!

 

Tylko dzisiaj, przez 24 godziny, prążek bengalski jest dostępny tutaj w sklepie MILER w rewelacyjnej cenie – 239zł! Jutro koszula będzie kosztować już 299zł, czyli tyle, ile kolekcja „All Time Classics”. Jednocześnie na Facebooku MILER Menswear pewna kreatywna osoba otrzyma od nas dowolną koszulę z naszego asortymentu! Zapraszam do udostępniania, w końcu taka okazja nie trafia się codziennie…