Wszyscy, którzy bacznie śledzą „męską” blogosferę wiedzą, że wziąłem ostatnio udział w ciekawym projektem razem z ŁK na jego poczytnym blogu Czas Gentlemanów. Relację z całość naszej współpracy razem ze zdjęciami i szczegółowymi opisami przymiarek oraz pracy, którą wykonał krawiec i ja, znajdziecie we wpisie ŁK na jego blogu. Dzisiaj chciałem podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami Filipa Furmańczaka z sesji ukazującej efekt końcowy naszej współpracy 😀

trzyczęściowy garnitur jednorzędowy na mężczyźnie

ŁK od razu powiedział mi, że nie chce garnituru dandysa. Mnie jednak zależało przede wszystkim na tym, aby jego garnitur był uniwersalny. Jeśli nie masz w szafie 10 garniturów, nie ma sensu szyć ubrań ekstremalnych. Dużo lepiej jest sprawić sobie spokojny i stonowany garnitur, którego wygląd można z łatwością zmieniać dodatkami w taki sposób, aby natychmiast nie „opatrzył się” innym. Tak też stało się w tym wypadku. Zobaczcie, jak prezentuje się pierwsza stylizacja w koszuli w prążek i krawacie w groszki.

granatowy garnitur, koszula w prążek i bordowy krawat

Interesująca jest także podszewka z ciekawym wzorem.

podszewka marynarki

Jak wiecie, guziki w mankietach dobrych garniturów można odpinać. Nie mogło tego zabraknąć i u nas.

zbliżenie na mankiet garnituru

Spodnie nad butami łamią się dokładnie jeden raz!

spodnie garniturowe

A tutaj druga, nieco bardziej stonowana, biznesowa propozycja z błękitną koszulą, krawatem w groszki i poszetką w paisley. Warto zwrócić uwagę na doskonale dobraną długość rękawów, która pięknie ukazuje mankiety koszuli, rozświetlając tym korpus ŁK.

mężczyzna w granatowym garniturze

Zadbałem o to, by garnitur był na tyle uniwersalny, aby można go było nosić także na okazje formalne. Spójrzcie, jak prezentuje się z muszką i białą poszetką na Sali Białej restauracji i hotelu Bazar w Poznaniu.

mężczyzna w granatowym garniturze

 

Po przeczytaniu

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, będę wdzięczny jeśli udostępnisz go na Facebooku, Twitterze, Google + lub innym Wykopie ;)

Możesz także zainteresować się podobnym wpisem o damskiej koszuli bespoke.

Jeśli chciałbyś uszyć garnitur, wejdź na Garniturukrawca i zastanów się, czy nie skorzystać z naszej pomocy!

O sesji

Fot: Filip Furmańczak

Model: Łukasz Kielban

Krawiec: Zbigniew Radlicki

Bespoke Assistance i Stylizacje: Tomasz Miler

Dziękujemy za udostępnienie lokalizacji Hotelowi i restauracji Bazar Poznań

Zapisz