Jeśli jesteście dzisiaj na moim blogu po raz pierwszy, mam dla Was ciekawą i inspirującą historię. Jeśli natomiast jesteście stałymi czytelnikami, znacie już jej początek, ponieważ z pewnością słyszeliście o garniturze Phoenix, który stworzyłem wraz z moim zespołem. Prawdopodobnie chcielibyście dowiedzieć się czegoś o tym, jak przebiegał ten projekt i jak sprawił, że marka MILER Menswear przeszła drogę “from zero to hero” 🙂

kolekcja-garniturow

Przede wszystkim, jeśli jeszcze nie wiecie czym jest Phoenix pozwólcie, że opiszę go w telegraficznym skrócie.

Phoenix to granatowy garnitur marki MILER Menswear, który szyty jest ze 100% brytyjskiej wełny merynosowej o splocie twill w skrętności 130s. Phoenix ma konstrukcję half-canvas, guziki z rogu bawolego i najbardziej światowy krój wśród wszystkich garniturów dostępnych na polskim rynku. Najlepsze w Phoenixie jest jednak to, że pomimo umiarkowanej ceny regularnej jak na dobro luksusowe (2499 zł), w preorderze można było kupić go za zaledwie 1499 złotych! Jak zapewne się domyślacie, zainteresowało się nim sporo osób… kilkaset!

garnitur_granatowy_miler

Wszystko rozpoczęło się w Poznaniu, gdzie po prezentacji Phoenixa zaczęło pojawiać się naprawdę sporo osób żeby go przymierzyć. Pierwszy klient kupił go zanim jeszcze garnitur był oficjalnie w sprzedaży – po prostu tak się złożyło, że wszedł do nas do sklepu, a prototypowy garnitur szyty na modela był akurat w jego rozmiarze. Uznaliśmy to za dobry omen, a do kampanii marketingowej Phoenixa zabraliśmy się ze zdwojoną mocą 🙂

To jednak nie marketing ani żadne sztuczki leżą u podstaw sukcesu tego garnituru. On naprawdę jest wspaniałym produktem, który reprezentuje stosunek jakości do ceny jakiemu ciężko dorównać.

Prawdziwy szał zaczął się jednak kiedy przyjechaliśmy z Phoenixem do Warszawy. Spotkaliśmy się z Wami w Business Center Club w pałacu Lubomirskich. W ciągu całego dnia odwiedziło nas tam 200 osób, a przez 8 godzin, na czterech przymierzalniach udało nam się przeprowadzić 116 przymiarek. Nie śniliśmy nawet o tak wielkim zainteresowaniu, dlatego trzeba było ratować sytuację tworząc poczekalnię i listę przymierzających. Z resztą, co tu dużo mówić, zobaczcie sami!

W całym projekcie od samego początku wąskim gardłem była tkanina. Jest ona bardzo kosztowna i nigdy nie wiadomo, ile jej zamówić. Bardzo mocno wierzyłem w Phoenixa, więc postanowiłem ponieść olbrzymie dla mnie ryzyko biznesowe i interes tkaninowy zrobiłem z poważnym graczem – tkalnią Standeven w Anglii. Kiedy rozmawiasz z takimi firmami, nie ma mowy o zakupie kilku metrów lub jednej belki tkaniny. Aby cena Phoenixa mogła być atrakcyjna, zamówiłem metraż tkaniny, od którego na początku trochę uginały mi się kolana… Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu i zachwytowi okazało się jednak, że tkaniny, której miało starczyć na około rok sprzedaży, wystarczyło zaledwie na preorder! Phoenix sprzedał się tak dobrze, że nie może być mowy o jego wprowadzeniu do regularnej sprzedaży, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mamy na to tkaniny!!!

garnitur_granatowy_miler (2)

Jest jednak jeszcze coś, co jest dla mnie nie tylko niezwykle ważne, ale także osobiste. Podczas licznych spotkań z przymierzającymi przy okazji promocji sprzedaży Phoenixa, podeszło do mnie wiele osób, które powiedziały, że przyglądają się mojej działalności od samego początku i cieszą się, że mogli oglądać jak na ich oczach firma MILER rozwinęła się tak mocno. To dla mnie niezwykła przygoda. Czuję się jak bym wsiadł z Wami do windy, która jedzie na szczyt polskiego przemysłu odzieżowego i realizuje marzenie o tym, że MILER Menswear stanie się jednym z liczących się dużych graczy na polskim rynku. To właśnie dlatego, zamiast odgrzewać kotleta robiąc identyczny preorder jak ostatnio na fali wygenerowanego zainteresowania, znowu ryzykuję i idę o krok dalej. To kolejny krok z Waszym wsparciem! Kolejny etap to nie jeden garnitur, a cała kolekcja ubrań garniturowych dobranych tak, żeby nie tylko zachwycały, ale przede wszystkim ułatwiały Wasze życie! To zestaw najbardziej uniwersalnych ubrań, które w preorderze można kupić niezwykle korzystnie!

Garnitur PHOENIX

Fundament MILER Menswear i pierwszy filar garderoby każdego faceta. Wspaniały, majestatycznie wyglądający, przepięknie taliowany garnitur o głębokim kolorze granatu “navy blue”, doskonałych proporcjach i najwyższej klasy brytyjskiej tkaninie. Więcej (bardzo szczegółowo) na jego temat tutaj.

garnitur-granatowy

Kup teraz!

Garnitur ONYX

Drugi filar garderoby dobrze ubranego mężczyzny. Bez wątpienia granatowy garnitur to numer jeden w każdej szafie. Problem w tym, że ciężko jest nosić go codziennie, tak aby zawsze wyglądać ciekawie, a garnitur pozostał w idealnym stanie. Dlatego posiadaczom granatowego garnituru chcielibyśmy zaproponować zafundowanie sobie “drugiego filaru” swojej garderoby – szarego garnituru z klapami frakowymi z przepięknej melanżowej tkaniny fil-a-fil w kolorze jasnografitowym. Dzięki klapom frakowym, garnitur ten wygląda zupełnie inaczej niż Phoenix, ale jest oparty na tej samej rozmiarówce, więc jeśli masz w szafie Phoenixa wystarczy, że zamówisz ten sam rozmiar.

garnitur-szary-grafitowy

Kup teraz!

Marynarka TURIN

Każdy facet powinien posiadać przynajmniej dwa ganritury, aby stosować je wymiennie i obsłużyć nimi sytuacje zawodowe oraz uroczystości takie jak wesela, święta czy imprezy rodzinne. Jednak każdy facet ma też czas wolny, w którym z pewnością chciałby wyglądać elegancko, ale też nieformalnie i casualowo. Do tego celu najlepiej użyć marynarki sportowej nazywanej blezerem. Na razie prezentujemy jego zdjęcie. Już wkrótce przedstawimy także filozofię, która za nim stoi i pokażemy jak go używać. Zobaczycie wtedy, że w zasadzie to ciężko bez niego żyć!

marynarka-sportowa-granatowa

Kup teraz!

Smoking BROADWAY

Na koniec, w hołdzie klasycznej elegancji, mamy coś dla miłośników klasyki, którzy chcą wejść na sam szczyt świata ubrań. Według naszej wiedzy to jedyny prawidłowy smoking na polskim rynku, którzy oferujemy w absurdalnie niskiej cenie! Prawdziwa brytyjska barathea (krepa) w kolorze midnight blue z atłasowymi wyłogami o dopasowanym kolorze. Jedyne słuszne spodnie z lampasem na szelki (w komplecie) oraz pas smokingowy, koszula i muszka w komplecie! Stuprocentowy efekt WOW, a także zniżka na dowolne wiedenki w sklepie MILER 🙂

smoking-granatowy

Kup teraz!

Przedsprzedaż!

Wymienione wyżej ubrania są dostępne w preorderze – oznacza to, że aktualnie sprzedajemy je po niezwykle niskich i atrakcyjnych cenach. Tym razem przygotowaliśmy też znacznie więcej ofert dotyczących wszystkich nowych modeli, które z pewnością zaskoczą niejedną osobę. Wszystkie szczegóły przedsprzedaży są dostępne po zapisaniu się do poszczególnych list mailingowych – na wasze maile przyjdą wtedy kody do wykorzystania w naszym sklepie internetowym! Sprawdźcie sami:

GARNITUR PHOENIX z kodem rabatowym taniej o 900zł
GARNITUR ONYX z kodem rabatowym taniej o 900zł 
SMOKING BROADWAY z kodem rabatowym taniej o 900zł
MARYNARKA TURIN z kodem rabatowym taniej o 400zł

Mamy jeszcze jedną niespodziankę! Wszystkim klientom, którzy złożą zamówienie przed 6. listopada gwarantujemy, że ich zamówienia zostaną zrealizowane jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia! Kto by nie chciał iść na sylwestrowy bal w smokingu? 😉

Sesja przymiarkowa!

Idąc za ciosem organizujemy kolejną sesję przymiarkową w Warszawie, w trakcie której będzie można przymierzyć Phoenixa, obejrzeć Onyxa, Broadway i Turin, złożyć i oczywiście skorygować swoje dotychczasowe zamówienie! Wszystkie zamówienia złożone na sesji przymiarkowej zostaną zrealizowane przed świętami 🙂

sesja-przymiarkowa

Wydarzenie