Jeśli jesteście dzisiaj na moim blogu po raz pierwszy, mam dla Was ciekawą i inspirującą historię, która właśnie zaczęła się od pasji. Jeśli natomiast jesteście stałymi czytelnikami, znacie już jej początek, ponieważ z pewnością słyszeliście o naszym bohaterze, którym jest garnitur Phoenix. Stworzyłem go wspólnie z moim zespołem. Prawdopodobnie chcielibyście dowiedzieć się czegoś o tym, jak przebiegał ten projekt i jak sprawił, że marka MILER Menswear przeszła drogę “from zero to hero” 🙂

kolekcja-garniturow

Garnitur Phoenix – wełniany hit

Przede wszystkim, jeśli jeszcze nie wiecie czym jest Phoenix pozwólcie, że opiszę go w telegraficznym skrócie. Phoenix to granatowy garnitur marki MILER Menswear, który szyty jest ze 100% brytyjskiej wełny merynosowej o splocie twill w skrętności 130s. Phoenix ma konstrukcję half-canvas, guziki z rogu bawolego i najbardziej światowy krój wśród wszystkich garniturów dostępnych na polskim rynku.

garnitur_granatowy_miler

Z Poznania w wielki świat!

Wszystko rozpoczęło się w Poznaniu, gdzie po prezentacji Phoenixa mnożyły prośby o jego przymiarkę. Pierwszy klient kupił go zanim jeszcze garnitur był oficjalnie w sprzedaży – po prostu tak się złożyło, że wszedł do nas do sklepu, a prototypowy garnitur szyty na modela był akurat w jego rozmiarze. Uznaliśmy to za dobry omen, a do kampanii marketingowej Phoenixa zabraliśmy się ze zdwojoną mocą 🙂

Phoenix – idealny stosunek jakości do ceny

To jednak nie marketing ani żadne sztuczki leżą u podstaw sukcesu tego garnituru. On naprawdę jest wspaniałym produktem, który reprezentuje stosunek jakości do ceny, jakiemu ciężko dorównać.

Prawdziwy szał zaczął się jednak kiedy przyjechaliśmy z Phoenixem do Warszawy. Spotkaliśmy się z Wami w Business Center Club w pałacu Lubomirskich. W ciągu całego dnia odwiedziło nas tam 200 osób, a przez 8 godzin, na czterech przymierzalniach udało nam się przeprowadzić 116 przymiarek. Nie śniliśmy nawet o tak wielkim zainteresowaniu, dlatego trzeba było ratować sytuację, tworząc poczekalnię i listę przymierzających. Z resztą, co tu dużo mówić, zobaczcie sami!

Tkanina – recepra na Phoenix

W całym projekcie od samego początku wąskim gardłem była tkanina. Jest ona bardzo kosztowna i nigdy nie wiadomo, ile jej zamówić. Bardzo mocno wierzyłem w Phoenixa, więc postanowiłem ponieść olbrzymie dla mnie ryzyko biznesowe i interes tkaninowy zrobiłem z poważnym graczem – tkalnią Standeven w Anglii. Kiedy rozmawiasz z takimi firmami, nie ma mowy o zakupie kilku metrów lub jednej belki tkaniny. Aby cena Phoenixa mogła być atrakcyjna, zamówiłem metraż tkaniny, od którego na początku trochę uginały mi się kolana… Ku naszemu wielkiemu zdziwieniu i zachwytowi okazało się jednak, że tkaniny, której miało starczyć na około rok sprzedaży, wystarczyło zaledwie na preorder!

garnitur_granatowy_miler (2)

Na szczyt polskiego przemysłu odzieżowego!

Jest jednak jeszcze coś, co jest dla mnie nie tylko niezwykle ważne, ale także osobiste. Podczas licznych spotkań z przymierzającymi przy okazji promocji sprzedaży Phoenixa, podeszło do mnie wiele osób, które powiedziały, że przyglądają się mojej działalności od samego początku i cieszą się, że mogli oglądać, jak na ich oczach firma MILER rozwinęła się tak mocno.

To dla mnie niezwykła przygoda. Czuję się, jak bym wsiadł z Wami do windy, która jedzie na szczyt polskiego przemysłu odzieżowego i realizuje marzenie o tym, że MILER Menswear stanie się jednym z liczących się dużych graczy na polskim rynku. To właśnie dlatego, zamiast odgrzewać kotleta, robiąc identyczny preorder jak ostatnio na fali wygenerowanego zainteresowania, znowu ryzykuję i idę o krok dalej. To kolejny krok z Waszym wsparciem! Kolejny etap to nie jeden garnitur, a cała kolekcja ubrań garniturowych dobranych tak, żeby nie tylko zachwycały, ale przede wszystkim ułatwiały Wasze życie!

Garnitur PHOENIX

Fundament MILER Menswear i pierwszy filar garderoby każdego faceta. Wspaniały, majestatycznie wyglądający, przepięknie taliowany garnitur o głębokim kolorze granatu “navy blue”, doskonałych proporcjach i najwyższej klasy brytyjskiej tkaninie. Więcej (bardzo szczegółowo) na jego temat tutaj.

garnitur-granatowy

Kup teraz!

Garnitur ONYX

Drugi filar garderoby dobrze ubranego mężczyzny. Bez wątpienia granatowy garnitur to numer jeden w każdej szafie. Problem w tym, że ciężko jest nosić go codziennie, tak aby zawsze wyglądać ciekawie, a garnitur pozostał w idealnym stanie. Dlatego posiadaczom granatowego garnituru chcielibyśmy zaproponować zafundowanie sobie “drugiego filaru” swojej garderoby – szarego garnituru z klapami frakowymi z przepięknej melanżowej tkaniny fil-a-fil w kolorze jasnografitowym. Dzięki klapom frakowym garnitur ten wygląda zupełnie inaczej niż Phoenix, ale jest oparty na tej samej rozmiarówce, więc jeśli masz w szafie Phoenixa wystarczy, że zamówisz ten sam rozmiar.

garnitur-szary-grafitowy

Kup teraz!

Marynarka TURIN

Każdy facet powinien posiadać przynajmniej dwa ganritury, aby stosować je wymiennie i obsłużyć nimi sytuacje zawodowe oraz uroczystości takie jak wesela, święta czy imprezy rodzinne. Jednak każdy facet ma też czas wolny, w którym z pewnością chciałby wyglądać elegancko, ale też nieformalnie i casualowo. Do tego celu najlepiej użyć marynarki sportowej nazywanej blezerem. Na razie prezentujemy jego zdjęcie. Już wkrótce przedstawimy także filozofię, która za nim stoi i pokażemy jak go używać. Zobaczycie wtedy, że w zasadzie to ciężko bez niego żyć!

marynarka-sportowa-granatowa

Kup teraz!

Smoking BROADWAY

Na koniec, w hołdzie klasycznej elegancji, mamy coś dla miłośników klasyki, którzy chcą wejść na sam szczyt świata ubrań. Według naszej wiedzy to jedyny prawidłowy smoking na polskim rynku, którzy oferujemy w absurdalnie niskiej cenie! Prawdziwa brytyjska barathea (krepa) w kolorze midnight blue z atłasowymi wyłogami o dopasowanym kolorze. Jedyne słuszne spodnie z lampasem na szelki (w komplecie) oraz pas smokingowy, koszula i muszka w komplecie! Stuprocentowy efekt WOW 🙂

smoking-granatowy

Kup teraz!