Marka Miler Luxury Shirts ma zaledwie tydzień. Był to jednak tydzień tak pełen energii i wsparcia z Waszej strony, że już dzisiaj ogłaszamy trzy nowe modele koszul. Pojawiają się też pewne zmiany w rozmiarówce oraz sesje foto z nowymi modelami koszul!

MILER LUXURY SHIRTS w skrócie

MLS to marka koszul, którą wprowadziłem na rynek, aby umożliwić moim czytelnikom zakup koszul najwyższej światowej jakości w standardowej cenie sklepów sieciowych. Cenię sobie pełną transparentność, więc opisałem wszystkie wyróżniki jakości w tym wpisie. Zawarta w nim wiedza pozwala na określenie jakości koszuli w kilka chwil.

baner_koszule_18.05

Koszule MLS dostępne są w pełnej rozmiarówce i w dwóch sylwetkach – classic i super slim. Dokładne rozmiarówki można zobaczyć w opisach produktów na stronie sklepu.

Zmiany!

Feedback czytelników i forumowiczów forum BWB, którzy w bardzo pozytywny sposób wypowiedzieli się o koszulach MLS skłonił nas do natychmiastowego wprowadzenia następujących 2 zmian w ofercie:

1. Już niedługo w sylwetce Super Slim dostępne będą także rozmiary 37 i 38!

2. W cenie koszul MLS zawiera się także możliwość skrócenia rękawa do wymiaru podanego przez klienta oraz przesunięcia guzika zapinającego kołnierzyk o 0,5 cm w dowolną stronę.

Nowe wzory

Moim celem jest jak najszybsze uzupełnienie oferty koszul MLS o pełny zestaw najważniejszych koszul opisanych kanonem klasycznej elegancji. Projekty koszul oparte są na moim wieloletnim doświadczeniu w budowaniu wizerunku. Dzięki prostocie, koszule można stosować w niezliczonej liczbie zestawów. Zarówno to, jak i ponadczasowy wygląd koszul MLS prezentujemy na zdjęciach przykładowych stylizacji, które są zgodne z zasadami klasycznej elegancji. Innymi słowy, zero przemijającej mody – inwestujesz w ubranie, które zawsze będzie wspaniale wyglądać! 

Winchester

Koszula Winchester to absolutna klasyka stylu biznesowego. Kombinacja białego kołnierzyka i mankietów na spinki z błękitnym korpusem jest stonowanym zabiegiem, który jednak mocno zwraca uwagę. Koszula ta doskonale pokazuje, że krzykliwość i oryginalność nie są synonimami.

Dostępna w sylwetkach Super Slim (37-44) i Classic (41-46)

  • Kołnierzyk: Kent
  • Plisa: gładka
  • Mankiet: na spinki

koszula3_22.05 (1)

koszula5_22.05 (1)

Praktyczne i piękne rozwiązania…

…Manufaktura Miler wprowadziła do swojej oferty elegancki pokrowiec na klucze – „Key Jacket” , który jest idealnym dopełnieniem eleganckiego zestawu cienkiego portfela i bilonówki Manufaktura Miler. Przy zakupie portfela i bilonówki luksusowy Key Jacket gratis! Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

portbilkj-1024x4691-1024x469

Candy Stripe

Candy Stripe to również biznesowa klasyka, ale mniej formalna niż Winchester. Koszula doskonale połączy się z krawatami w dowolny ornament. Jedyne wzory, jakich należy unikać to krawaty w kratkę i paski tego samego kalibru. Wówczas z pewnością przedstawisz się światu jako wyrafinowany mistrz łączenia wzorów.

Dostępna w sylwetkach Super Slim (37-44) i Classic (41-46)

  • Kołnierzyk: Kent
  • Plisa: gładka
  • Mankiet: 2 guziki w poziomie

koszula2_26.05

koszula7_26.05

Gingham/Vichy BD

Kolejna propozycja casualowa jest nieco bardziej formalna, niż już dostępne w ofercie MLS koszule OCBD. Koszula w kratkę Gingham/Vichy doskonale nadaje się do stylizacji z nieformalnym krawatem lub bez niego. To jeden z najbardziej klasycznych wzorów sportowej elegancji.

Dostępna w sylwetkach Super Slim (37-44) i Classic (41-46)

  • Kołnierzyk: BD (button down – inny niż na zdjęciu)
  • Plisa: OD
  • Kieszeń: brak
  • Mankiet: dwa guziki
_MG_6423

fot. K. Łukowicz

Tomasz Miler Harris Tweed Gingham Shirt Vneck Cigar

fot. K. Łukowicz

Jak zamówić?

Nowe modele można zamówić w preorderze, który potrwa 7 dni (ostatni dzień to 01 VI 2015). Po jego zakończeniu wyślemy koszule do naszych klientów w przeciągu czterech tygodni.

Koszula w preorderze kosztuje tylko 249 złotychoszczędzasz 50 złotych!

Dodatkowo wszystkie trzy koszule w preorderze można zamówić za 699 złotych.

Koszule razem z rozmiarówkami możesz obejrzeć tutaj.

Zapraszam do zakupów!